1. HASTA YORUMLARI
  2. SIK SORULANLAR
Türkçe Sayfa AyarlarıLAZERLE VARİS TEDAVİSİ
  1. HASTA YORUMLARI
  2. +90312 224 1314
Türkçe Sayfa AyarlarıTürkçe Sayfa Ayarları
Merhaba;Size hangi konuda yardımcı olabiliriz ?

Varis Kremi

Varis kremi işe yarar mı?

Piyasada onlarcası olan varis kremleri varise karşı iyi geldikleri ve varisleri gözle görülebilir ölçüde yok ettikleri gerekçeleriyle piyasada satışa sunulmaktadır.

Çok fazla marka çeşidi bulunan bu kremlerin fiyatları da son derece yüksektir. Varis hastası oranının ne kadar fazla olduğunu bilerek bir denklem yapacak olursak bu sahtekarların ne kadar büyük haksız kazanç elde ettiklerini de daha kolay bir şekilde anlamış olacağız.

Varis kremlerinin hastalığa iyi geldiğini ve düzenli kullanıldıkları zamanda hastalığın ortadan kaldırıldığını öne süren bu krem üreticileri aslında sadece insanları dolandırarak kolay yoldan kazanç sağlamayı amaçlamaktadırlar.

Varis krem ile çözümü sağlanabilecek basit bir rahatsızlık değildir.

Eğer varislerden krem gibi oldukça kolay bir yolla kurtulabilinecek olsaydı etrafta bu kadar fazla varis hastasının olmaması gerekiyordu. Fakat etrafımızda bulunan insanların neredeyse büyük bir çoğunluğu bu hastalık ile mücadele etmektedir. Eğer söylenildiği gibi bir krem ile bu sıkıntıdan kurtulmak mümkün olsaydı, o halde bu hastaların da bu şekilde sıkıntı yaşamalarının mantıklı bir açıklaması olması gerekmez miydi?

Televizyon programlarında, marketlerde, kozmetik ürün satışı yapan mağazalarda ve tabiî ki de olmazsa olmaz olan yer internet sitelerinde bu varis kremlerinin satışı yapılmaya devam edilmektedir.

Kremleri satan kişi ve kurumlar bu kremlerin kullanımı ile beraber hastalığın ortadan tamamen kalkacağını ileri sürmektedirler. Oysaki bu rahatsızlıktan kurtulmak bir krem sürmek kadar kolay değildir. Varis tedavisi eskiden oldukça da zorlu bir süreçti. Varis ameliyatı olmaktan başka çare yoktu. Ancak gelişen teknoloji sayesinde varis hastalığı ameliyatsız yöntemler ile tedavi edilebilir bir hastalık olmuştur. 

Varis yapısal bir bozukluktur ve ancak fiziki bir müdahale ile ortadan kaldırılabilir. 

Varis kremlerinden medet ummak boş hayalden başka bir şey değildir. 

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
Soru Sor
Adres Ufuk Üniversitesi Caddesi, Farilya Business Center, No: 8 Kat: 14 Ofis: 68 Çukurambar / Çankaya / Ankara Klinik 0312 224 1314 Mobil 0532 385 3193 Mail infodrrengin.com
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0312 224 13140532 385 3193